Dveře s nano technologií

Napsali nám:
Společnost IBmont jsem oslovila s požadavkem na výrobu a montáž obložek stávajících kovových zárubní a dveří ve starším rodinném domě.
Od prvního (telefonického) kontaktu jsem byla příjemně překvapena opravdu vstřícným a současně odborným přístupem jednatele pana Bedřicha. Naplánoval a absolvoval, společně s technikem panem Křížem, cestu na opačný konec republiky, kde provedli zaměření možné zakázky.
Realizace se uskutečnila do 8 týdnů, což bylo s ohledem na období (vánoce), výběr materiálu a náročnosti jednotlivých výrobků (netypické originály) vskutku rychlé.
Pochvalu si za odbornost, profesionalitu a celkový přístup k zákazníkovi zaslouží i zakázku realizující zaměstnanci společnosti.
Původně jsem chtěla zakázku realizovat se společností Sapeli. Tato však zklamala ve všech ohledech. Výběr společnosti IBmont byl víceméně náhodný a přesto z mého pohledu úžasný!!!
Přeji všem hodně úspěchů, spoustu zakázek a taky solidních zákazníků. Jsem přesvědčena, že pokud vydrží a udrží i nadále svoji kvalitu, přístup ke klientovi a zároveň nastavenou příznivou cenovou politiku, mají i v dnešním nestabilním a obtížném podnikatelském prostředí, naději na další rozvoj a udržení se na trhu.

Takáčová.

Poznámka k zakázce:
Tato zakázka byla vyrobena ve speciálním materiálu FENIX.
Ten se vyznačuje NANO povrchem, který je naprosto odlišný od ostatních materiálů.
Vyniká například vysokou odolností, extrémně super matným povrchem nebo, že na ploše nezanechává otisky.

Jsem rád, že paní Takáčová, i přes skutečnost, že je z druhé strany republiky, se nás nebála oslovit s realizací. Na první pohled ani není patrné, že pod  těmito zárubněmi jsou staré kovové. Celá realizace byla provedena bez bourání a stavebních úprav (v provedení obložky kovových zárubní)
Děkuji paní Takáčové za příjemnou spolupráci.
(texty referencí od klientů nejsou nijak upravovány)