Reference

Dveře s nano technologií

Napsali nám:
Společnost IBmont jsem oslovila s požadavkem na výrobu a montáž obložek stávajících kovových zárubní a dveří ve starším rodinném domě.
Od prvního (telefonického) kontaktu jsem byla příjemně překvapena opravdu vstřícným a současně odborným přístupem jednatele pana Bedřicha. Naplánoval a absolvoval, společně s technikem panem Křížem, cestu na opačný konec republiky, kde provedli zaměření možné zakázky.
Realizace se uskutečnila do 8 týdnů, což bylo s ohledem na období (vánoce), výběr materiálu a náročnosti jednotlivých výrobků (netypické originály) vskutku rychlé.
Pochvalu si za odbornost, profesionalitu a celkový přístup k zákazníkovi zaslouží i zakázku realizující zaměstnanci společnosti.
Původně jsem chtěla zakázku realizovat se společností Sapeli. Tato však zklamala ve všech ohledech. Výběr společnosti IBmont byl víceméně náhodný a přesto z mého pohledu úžasný!!!
Přeji všem hodně úspěchů, spoustu zakázek a taky solidních zákazníků. Jsem přesvědčena, že pokud vydrží a udrží i nadále svoji kvalitu, přístup ke klientovi a zároveň nastavenou příznivou cenovou politiku, mají i v dnešním nestabilním a obtížném podnikatelském prostředí, naději na další rozvoj a udržení se na trhu.

Takáčová.

Poznámka k zakázce:
Tato zakázka byla vyrobena ve speciálním materiálu FENIX.
Ten se vyznačuje NANO povrchem, který je naprosto odlišný od ostatních materiálů.
Vyniká například vysokou odolností, extrémně super matným povrchem nebo, že na ploše nezanechává otisky.

Jsem rád, že paní Takáčová, i přes skutečnost, že je z druhé strany republiky, se nás nebála oslovit s realizací. Na první pohled ani není patrné, že pod  těmito zárubněmi jsou staré kovové. Celá realizace byla provedena bez bourání a stavebních úprav (v provedení obložky kovových zárubní)
Děkuji paní Takáčové za příjemnou spolupráci.
(texty referencí od klientů nejsou nijak upravovány)

Náš zákazník, náš pán.

Napsali nám:
Dobrý den, Měli jsme s manželem neúspěch sehnat dveře, které jsou opravdu dveřmi (žádný papundekl, ale opravdové dveře). Od známého jsme se dozvěděli o firmě IBmont (dělala mu obložky i s dveřmi). Hned jsem firmu IBmont oslovila a od té doby jen chválím!!! Komunikace, spolupráce, změny kvůli našim výmyslům, vše velice rychlé a bezproblémové!!! Montáž úžasná! Chlapi přijeli, namontovali, uklidili, odjeli. Máme dveře skládací, zasunovací i zavírací a nemůžeme nic vytknout. Tuto firmu jen doporučujeme! DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!
Dvořáková

Poznámka k zakázce:
Na plných dveřích byla dýha dub seskládána dle přání zákazníka. U prosklených dveří (fryzových), je sklo vlepené mezi boční fryze bez horního a spodního rámu křídla. Výhodou dýhovaného povrchu je nespočet variaci v seskládání dýh na ploše dveří, takže Vaší fantazii se meze nekladou. Kombinace přírodní dýhy se sklem působí příjemně, a tvoří pocit útulného domova. Paní Dvořákové děkuji, za perfektní spolupráci i z její strany. I přesto, že realizace byla na druhém konci republiky, jsem rád, že rozhodnutí padlo na naši firmu. Přeji spokojené bydlení, a rád se zase zastavím na kafčo.

Nerez ve dveřích

Napsali nám:
Dobrý den, Dobrý den, vaši firmu jsem si vybral na základě referencí a definitivně jsem se rozhodl po osobní návštěvě a konzultaci s Vámi. Také proto, že se jedná o malou firmu, navíc v blízkosti mého bydliště, která, pokud chce na trhu uspět, nemůže si dovolit prodávat nekvalitní výrobky, což se ve vašem případě s ohledem na délku působení na trhu a množství zakázek evidentně neděje. Při rekonstrukci domu jsem několikrát dal na rady a doporučení známých, a i z mé strany budu Vaši firmu vřele doporučovat. Škoda jen pozdějšího termínu dodání což ovšem je chyba moje. Ze strany montáže jsem byl velmi spokojen, Váš pracovník (zřejmě p. Prošek-dle jména na dod. listu) působil velmi profesionálně a ochotně. Jinak dveře vypadají opravdu krásně, a do našeho interiéru skvěle zapadly. Doufám, že budou dlouho bezchybně fungovat. Přeji vám hodně spokojených zákazníků, a těším se na případnou další spolupráci.
S pozdravem Ambros

Poznámka k zakázce:
Dle přání zákazníka jsme zapustili do plochy dveří nerezové proužky. Rozmístění a rozměry proužků si může každý klient zvolit dle vlastní představy. Jen podotýkám, že proužky jsou vyrobeny z pravého nerez plechu a není použita napodobenina nebo jiná náhražka. Nerez v kombinaci s povrchem dub šedý působí decentně, a vzájemně se doplňuje s podlahou a ostatním zařízením bytu. Dle mého názoru, velmi zdařilá rekonstrukce. Gratuluji celé rodině.

Obložky kovových zárubní

Napsali nám:
Na základě doporučení jsme si vybrali pro obklad starých kovových zárubní a zhotovení nových dveří v našem domě firmu IBmont. Potěšila nás vstřícnost a termín dodání zakázky ještě před Vánocemi. Podařilo se obložit i ty kovové zárubně, kde to bylo složitější z důvodu jejich vybočení a konkurenční firma to odmítla provést. Novými prahy podtrhla firma IBmont kvalitu odvedené práce. Za půl roku používání dveří není třeba nic reklamovat ani provádět další úpravy. Firmu IBmont doporučujeme
Machovi

Poznámka k zakázce:
Obložky kovových zárubní jsou ideálním řešením při rekonstrukci. Žádné bourání a prášení, nic takového Vás nečeká. Musím celé rodině pogratulovat k výběru povrchu cpl Akácie, který celý dům oživil a dodal naprosto nový nádech. Jsem rád, že jsme mohli celé rodině udělat předvánoční nadílku.

Design jako koníček

Napsali nám:
Zhruba před dvěma lety jsem se snažila najít výrobce dveří přesně dle mých představ. Dveře měly být tmavě šedé a bílé, prosklené i plné. Některé kombinované včetně obložek - jedna strana šedá a druhá bílá, aby vše barevně ladilo s okny. Do koupelny jsem zvolila celoskleněné dveře z matného skla. Po mnoha neúspěšných pokusech u různých výrobců interiérových dveří, kde byl největší problém s dvoubarevnými dveřmi, jsem se od známého dozvěděla o firmě IBmont. Stačilo jen napsat si poptávku. Obratem mně byla zaslána nabídka na dveře, včetně montáže a termínu dodání. Ihned jsem závazně objednala a kliky jsem si byla osobně vybrat ve firmě. Opět jsem s nadšením odjížděla s dcerkou domů s přesvědčením, že jsem vybrala výrobce mých dveří moc dobře. Termín dodání byl poměrně krátký a samozřejmě byl dodržen. Na montáž přijeli tři zruční kluci a během pár hodin byly dveře "mých snů" na svém místě. Dveře i obložky splňují mé představy a jsem moc spokojena se vzhledem i s funkčností dveří zavíravých i zásuvných. Po dvou letech používání můžu jen pochválit a doporučit.
Benedíková

Poznámka k zakázce:
Když jsem byl u paní Benedíkové na kontrolní prohlídce cca po roce užívání, doslova mi spadla brada. Nevzpomenu si, kdy jsem viděl tak sladěný interiér jak u ní. O to více, když mi řekla, že vše si navrhovala sama. Výmalba, dveře, doplňky, vše do sebe zapadalo a tvořilo jedem promyšlený koncept. Děkujeme, paní Benedíkové, že jsme mohli být součástí této realizace.

Dveře s vloženým sklem

Napsali nám:
Firma IB Mont realizovala v našem nově zrekonstruovaném domě interiérové dveře na zakázku. S výsledkem jsme velmi spokojení. Za přátelské ceny odvedla firma kvalitní, rychlou a přesnou práci. Rádi bychom ocenili také příjemnou komunikaci pana Kříže, který měl naši zakázku na starosti. Při jednání reagoval velmi rychle, přátelsky, měl přehled o naší stavbě a slíbené věci byly udělané v termínu. Řemeslníci dokončili zakázku podle našich dohodnutých požadavků, aniž bychom museli firmu jakkoliv upomínat, bez nutnosti dalších úprav. Kvalitně zpracované jsou i dveře se skleněnou výplní bez lištování. Na základě našich zkušeností můžeme práci firmy IB Mont doporučit i dalším potencionálním zákazníkům.
Mátlovi

Poznámka k zakázce:
Zakázka byla provedena v povrchu lamino bílá. Prosklené dveře jsou vyrobeny se vsunutým sklem. Prosklení se vyznačuje specifickou konstrukcí křídla s čistým detailem, kde není použit žádný zasklívací rámeček. Těmito dveřmi získáte jedinečný design, bez nároků na údržbu. Celé rodině děkujeme za příjemnou spolupráci.

Dveře dle přání zákazníka:

Napsali nám:
Firma IB mont realizovala zakázku interiérových dveří na naší novostavbě. Proběhlo přesné zaměření a na základě detailní konzultace nám byl vyhotoven vzorek odstínu dýhy, kterou jsme si zvolili. S kvalitou dveří, ochotou, vstřícností, termínem dodání i samotnou realizací jsme byli maximálně spokojeni a stejný cíl přejeme i dalším zákazníkům firmy IB mont.
Slavíkovi

Poznámka k zakázce:
Zakázka byla vyrobena v dýze dub s vodorovnou kresbou dřeva. Na přání klienta jsme dveře a zárubně domořily na požadovaný odstín dle dodaného vzorku. V ploše dveří jsou zafrézované nerezové pásky, které podtrhují krásu přírodního materiálu jako je dýha. Děkujeme za objednávku v netradičním provedení, která pro nás byla výzvou.

Na detailu záleží

Napsali nám:
Dobrý den, chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s prací firmy IB mont. Přístup při konzultaci, kvalitní dveře (napojení rohů je opravdu za jedna) a jejich bezchybná montáž mě velice potěšila. Firmu doporučuji, opravdu jsem byl spokojen.
S pozdravem Žampach

Poznámka k zakázce:
Zakázka byla vyrobena v povrchu lamino ořech. Zajímavostí této zakázky je sklo Masterligne v příčném provedení, které dodává dveřím neobyčejný vzhled. Pokud si zákazník nepřeje prosklené dveře a chce mít jednotný design, je možné nahradit sklo dřevěnou výplní. Tyto dveře Vám zaručí jednotný design při zachování maximálního soukromí. Opravdu vyladěná zakázka.